Koupelny na klíč

O nás Tympanon

Naše firma působí na trhu s keramickými obklady, dlažbou a kompletním koupelnovým vybavením již od roku 1993. Zpočátku jsme se zaměřovali pouze na obchod, ale postupem času jsme rozšířili naší činnost i o montážní práce a realizaci koupelen a ostatních prostor na klíč.

Během uplynulých let máme za sebou spoustu úspěšně realizovaných zakázek, ale hlavně hodně spokojených zákazníků.

Naše vzorkovna koupelenV roce 2008 jsme otevřeli na Děčínské ulici v České Lípě novou vzorkovou prodejnu, kde na ploše více jak 500 m2 prezentujeme současné trendy nejlepších českých i světových výrobců, které na českém trhu zastupujeme. Neustále sledujeme zajímavé novinky a podle nich naší vzorkovou prodejnu pravidelně inovujeme. Při výběru Vám bude k dispozici odborně vyškolený personál naší prodejny, který Vám ochotně poradí a pomůže vyřešit problémy a nejasnosti.

V naší prodejně Vám umožníme pohodlný výběr obkladů, dlažby a zařizovacích předmětů pro Vaši koupelnu, zhotovíme požadované vizualizace, cenové kalkulace materiálu a v případě zájmu i montážních prací. Rekonstrukci Vaší koupelny jsme schopni zajistit i na klíč.

Přijďte se i Vy inspirovat  …    těšíme se na Vás

Novinky z Tympanonu
Spokojený zákazník

Chtěl bych poděkovat firmě
Tympanon za skvěle odvedenou práci
v bezvadné kvalitě a krátkém termínu.

Jan Novák - manažer projektu
Dotazy nebo poptávky
Máte dotaz? Napište nám...
Jméno a Příjmení:*

Telefon:

E-mail:*

Dotaz:
*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
TYMPANON s.r.o.
Copyright © 2012 TYMPANON s.r.o.